رجبی شهردارمنطقه یک ساری خبرداد

شهردار منطقه یک ساری اعلام کرد :
تمام پروژه های در دست اجرای منطقه تا پایان امسال به بهره برداری می رسند

image

مهندس عباس رجبی شهرداری منطقه یک ساری در مصاحبه ای ضمن تشریح فعالیت های انجام شده در این منطقه گفت :

برابر دستورات ابلاغی تمام پروژه هایی که در دست اجرا هستند تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری می رسند.

به گزارش مرکز امور رسانه شهرداری ساری مهندس رجبی در تشریح فعالیت های شهرداری منطقه یک با اعلام این مطلب که نهضت آسفالت و پیاده رو سازی با قدرت وقوت در این منطقه دنبال می شود گفت: آسفالت بیش از سیصد هزار متر مربع از معابر منطقه و سی و چهارهزار و دویست متر مربع پیاده رو سازی در سال گذشته گواه بر این ادعا هستند.

وی سپس با تاکید بر اینکه رفاه حال شهروندان مهمترین هدف ما در شهرداری محسوب می گردد افزود : به همین دلیل در کوچه ها و خیابانهای منطقه یک بیش دوازده هزارو سیصدو بیست وشش متر نوه و هزار و هفتصدو بیست و چهار متر هم جدول کشی انجام دادیم. این در حالی است که در ارائه مهار آبهای سطحی توانستیم بیش از شش هزارو سیصدو بیست و دو متر مربع کانال کشی هم انجام دهیم که قطعا در هدایت آبهای سطحی سهم بسزایی ایجاد خواهد کرد.

شهردار منطقه یک ساری در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون فعالیت های انجام شده در سال گذشته خاطر نشان کرد : یکی از معضلات ساری باغ ها و زمین های رها شده اند که موجب تجمع زباله یا حیوانات مختلف می شوند.

ما طبق قانون در این پیوند توانستیم نزدیک به سه هزار متر مربع دیوار کشی انجام دهیم که ضمن رفع معضل فوق به فرصتی برای زیبا سازی شهر تبدیل شدند چرا که از این دیوار ها برای دیوار نگاری استفاده خواهد شد وی با تقدیر از معاونت فنی و عمرانی و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ساری به خاطر مشارکت چشمگیر در انجام پروژه های عمرانی و نیز ایجاد فضای سبز از سازمان عمران هم  که در اقدامات انجام شده نقش موثری داشتند تقدیر کرد و تاکید نمود : ضمن سپاس از شهروندان  استدعا داریم در اموری مانند حفظ فضای سبز یا پاکیزگی معابر با ما همکاری کنند تا بتوانیم شهری سالم ،پاکیزه و زیبا را تصویر در آوریم.

مطالب مرتبط