محمدی کیادهی درنامه ای به رئیس شورای شهر پیشنهاد کرد”اقتصاد مقاومتی با مدیریت هزینه ها

محمدی کیادهی در نامه ای به رئیس شورا پیشنهاد کرد:

image

حرکت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی با مدیریت هزینه ها

محمد حسن محمدی کیادهی عضو شورای اسلامی شهر ساری به گزارش سایت خبری شورای اسلامی شهر ساری در نامه ای به رئیس شورای شهر پیشنهاداتی را در راستای مدیریت هزینه ها برای کمک به عملیاتی شدن شعار سال(اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل)مطرح نمود.متن این نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم شورای اسلامی شهر ساری

با سلام واحترام؛

همانطور که مستحضرید سالجاری توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است. و بر همه ی ما فرض است که در حوزه عملکردی خود اقدامات بایسته و لازم در این خصوص را انجام دهیم. لذا استناد بندهای ۲، ۳، ۸، ۲۳ و ۳۰ ماده ۷۱ قانون شوراها وظیفه نظارتی اقتصاد مقاومتی را شناسایی و صرف جویی هایی که قابلیت اجراء دارند را پس از بررسی به شهرداری ابلاغ نمایند. بر همین اساس به نظر می رسد که شورای اسلامی در این امر مهم پیش قدم شده و اقداماتی را انجام بدهد تا الگو سازی برای سایر شورایی های کشور شود.

۱ـ شوراهای اسلامی به تناسب از امکانات نظیر وسیله نقلیه با راننده برای هر عضو در نظر گرفته اند که عدم استفاده از آن هیچگونه مشکلی در روند کار به وجود نخواهد آورد.

۲ـ طبق قانون اعضای شورا برای حضور در جلسات شورا و کمیسیون ها و کمیته ها باید حق حضور دریافت کنند که ساعت حضور با نظر رئیس شورا باید گزارش و سپس پرداخت شود. گزارش کاهش ساعت به صورت داوطلبانه برای اعضای شورا پسندیده و اقدامی الگو پذیر خواهد بود.

۳ـ تعداد پرسنل موجود در دفتر شورا و وسایل نقلیه با برنامه ریزی مناسب کاهش خواهد بود و خللی در روند عادی ایجاد نخواهد کرد.

۴ـ حذف بعضی از هزینه های غیر ضروری در پذیرایی ها و ناهار روزهایی که شورا جلسه دارد نیز از موارد قابل اجرا است و اعضای شورا از آن استقبال خواهند کرد.

۵ـ حذف هدایا و پاداش ها و کارت هدیه و امثالهم می تواند اقدام موثر و بدون ضرر این اهداف باشد.

لذا اینجانب به عنوان داوطلب انجام بند های فوق الذکر اعلام آمادگی می کنم تا اقتصاد مقاومتی در کشور را در اقدام و عمل یاری کنیم.

با تشکر

محمدی کیادهی

عضو شورای اسلامی شهر ساری

مطالب مرتبط