صعود استقلال به مرحله‌ی یک هشتم جام حذفی با شکست گل‌گهر؛ منصوریان فعلاً ماندنی است! 

اقتدارپرس/ تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل گل گهر سیرجان راهی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شد.


در ادامه بازی‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر و با قضاوت حسین زرگر به مصاف هم رفتند که شاگردان علیرضا منصوریان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسیدند. در این بازی امید نورافکن (۵۶) و خسرو حیدری (۸۵) برای استقلال و محمد غلامی (۷۶ – پنالتی) برای گل گهر موفق به گلزنی شدند. استقلال با پیروزی در این بازی راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

با توجه به اینکه هیئت مدیره استقلال دو بازی به علیرضا منصوریان فرصت داده بود، سرمربی استقلال از اولین فرصت به سلامت گذشت و باید تیمش برای دیدار برابر پارس جنوبی در هفته ششم لیگ برتر آماده کند.

ترکیب گل گهر سیرجان: آرمان شهداد‌نژاد، میلاد صادقیان، حامد زمانی، عیسی پرتو، سجاد اژدر(۷۰ – آذرپاد)، محمد غلامی، علیرضا ابراهیمی، پیمان نامور (۸۸ – قربانخانی)، احمد حسن‌زاده(۸۹ – میلاد احمدی جمد)، امین پورعلی و علی شهسواری‌پور.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، روزبه چشمی، لئاندرو پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان(۸۳ – حسن بیت سعید)، فرشید باقری،‌ امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی(۱+۹۰ – جپاروف)، جابر انصاری(۷۱ – محمد جواد محمدی) و علی قربانی.

نیمه اول

دقیقه یک: پاس فرشید اسماعیلی به مهدی قائدی این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد، اما ضربه قائدی از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۴: نفوذ قائدی در گوشه محوطه جریمه گل‌گهر باعث شد تا پاس خوبی به فرشید اسماعیلی برسد و این بازیکن می‌توانست به راحتی دروازه میزبان را باز کند، اما ضربه او نیز با اختلاف از بالای دروازه رد شد.

دقیقه ۸: مهدی قائدی با خطا روی بازیکن حریف کارت زرد گرفت.

دقیقه ۹: حمید پورعلی از گل گهر سیرجان هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه۲۴: حرکت محمد غلامی به داخل محوطه جریمه استقلال و عبور از روزبه چشمی موقعیت خوبی را ایجاد کرد و ضربه این بازیکن خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: مهدی قائدی باز هم پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و این بار هم ضربه‌اش راه به دروازه نداشت.

دقیقه ۳۹: بلافاصله تیم حریف صاحب موقعیت شد، اما مدافعان استقلال اجازه رسیدن توپ به مهاجم گل‌گهر را ندادند.

دقیقه ۴۱: توپ ارسالی به علی قربانی رسید و این بازیکن می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما ضربه بی دقت این بازیکن هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۷۴: شوت امید نورافکن از پشت محوطه جریمه گل گهر به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۴۹: نفوذ علی شهسواری به محوطه جریمه و ضربه خطرناک این بازیکن که به اوت رفت.

دقیقه ۵۶: شوت از راه دور مهدی قائدی را دروازه‌بان گل گهر دفع کرد، اما امید نورافکن توپ برگشتی را وارد دروازه کرد.

دقیقه ۵۸: ارسال توپ به محطه جریمه استقلال و ضربه سر محمد غلامی مهاجم گل گهر که به شکل خطرناک از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه ۶۲: فرشید باقری با سرنگون کردن محمد غلامی در پشت محوطه جریمه با کارت زرد داور همراه بود.

دقیقه ۷۰: اولین تعویض بازی را بگوویچ انجام داد و سجاد اژدر از زمین بیرون رفت و به جای او آذرپاد وارد زمین شد.

دقیقه ۷۱: جابر انصاری جایش را به محمد جواد محمدی داد تا اولین تعویض استقلال انجام شود.

دقیقه ۷۵: دفع ناقص مهدی رحمتی باعث شد توپ زیر پای احمد حسن‌زاده قرار بگیرد، اما دروازه‌بان استقلال با سرنکون کردن بازیکن باتجربه گل گهر مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه ۷۶: محمد غلامی از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال را باز کرد.

دقیقه ۷۹: اعتراض مهدی رحمتی به زرگر داوری بازی او را با کارت زرد جریمه کرد. دروازه‌بان استقلال اعتقاد داشت که در محوطه جریمه گل گهر، بازیکنان این تیم مرتکب خطای پنالتی شده‌اند.

دقیقه ۸۳: حسن بیت سعید به جای آرمین سهرابیان وارد زمین شد.

دقیقه ۸۵: خسرو حیدری توپی را ارسال کرد که شهداد نژاد دروازه‌بان گل گهر مرتکب اشتباه شد و توپ از میان پاهای او عبور کرد و پس از گذر از خط دروازه داور اعلام گل کرد.

دقیقه ۸۸: دومین تعویض گل گهر، آمدن قربانخانی به جای پیمان نامور بود.

دقیقه ۸۹: میلاد احمدی جمد به جای احمد حسن‌زاده وارد زمین شد تا سومین تعویض گل گهر هم انجام شود.

دقیقه ۱+۹۰: سرور جپاروف هم به جای مهدی قائدی وارد زمین شد.

You May Also Like