واکنش رئیس بسیج به گستاخی ترامپ: این کودن احمق زبان دیپلماسی بلد نیست 

اقتدارپرس/ رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رییس جمهور در سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد گفت: ترامپ در سخنرانی خود هر چقدر می توانست به یک نظام مومن و مردم متدین و انقلاب راهگشا، توهین و اهانت کرد، البته بین این رییس جمهور امریکا با قبلی ها یک تفاوتی است، آن ها زبان دیپلماسی بلد بودند، اما این کودن احمق زبان دیپلماسی را نیز بلد نیست.


سردار غلامحسین غیب پرور بعد از ظهر چهارشنبه در یادواره شهدای شهرستان ملارد در مسجد جامع این شهر، طی سخنانی با اشاره به هفته دفاع مقدس و نیز ماه محرم، گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای ابراز ارادت به خاندان نبوت است، امام حسین گنجینه بندگی خدا است، ویژگی بارز حسین بن علی(ع) این است که دشمن خود را خوب شناخت، اگر دشمن خود را خوب نشناسیم، به مشکل برخورد می کنیم.
وی دومین ویژگی امام حسین(ع) را دشمن ستیزی دانست و گفت: ما نمی خواهیم از شهید حججی و یا امثال شهید حججی استفاده شعاری کنیم، اما باید بگوییم شهید حججی دشمن شناسی است، که مردان دشمن ستیزی کرد، امام حسین(ع) به خوبی عبیدالله و شمر را می شناسد، شمر قبلا از یاران امیرالمومنین(ع) است، اما روزگار طوری می چرخد، که وی روی سینه نوه پیامبر(ص) می نشیند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین دشمن شناسی را کافی ندانست و گفت: مهم نبرد با دشمن و دشمن ستیزی است، که امام حسین(ع) این ویژگی را در درجه اعلا داشت و یاران خود و ۶ ماهه اش را داد و خانواده اش اسیر شدند، تا با دشمن بستیزد.
غیب پرور با بیان این که شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بهترین دشمن ستیزان بودند، گفت: وظیفه امثال من چیست، امروز باید یزید زمان و امویان زمان را شناخت، امروز همگان باید بدانند، صهیونیستی که در ماجرای کربلا نقش داشت، امروز در برابر مسلمانان عالم ایستاده اند، مردمان میانمار که امت پیامبر(ص) هستند را قتل عام می کنند، در سوریه و عراق نیز همین کار را می کنند، اما درود خدا به شرف انسان های بیدار دلی که دشمن را شناخته و دشمن ستیزی را سرلوحه کار خود قرار دادند، امروز بوسفیان و معاویه زمان ما امریکا است.
وی سپس به سخنان ترامپ در سازمان ملل متحد اشاره کرد و گفت: این فرد در سخنرانی خود هر چقدر می توانست به یک نظام مومن و مردم متدین و انقلاب راهگشا، توهین و اهانت کرد، البته بین این رییس جمهور امریکا با قبلی ها یک تفاوتی است، آن ها زبان دیپلماسی بلد بودند، اما این کودن احمق زبان دیپلماسی را نیز بلد نیست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید ببینیم، مسئولین ما و در راس آن ها رییس جمهور در سخنرانی امشب در سازمان ملل به دهان این دشمن گستاخ و پررو می زند، یا خیر، باید پاسخ این گستاخی ها را داد، دشمن شناسی درس امروز حسین بن علی(ع) است.

غیب پرور بر مقابله با نفوذ دشمن تاکید کرد و گفت: امروز باید مراقب نفودی ها باشیم، مراقب باشیم نفوذی ها در عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در صفوف ما رخنه نکنند.
وی گفت: نفوذی ها همان کسانی هستند، که اسلام را قرن های متمادی در غربت مضاعف کشانیدند، امروز ما هستیم و شهدا و ما هستیم و حسین بن علی(ع) و پیامبر اکرم(ص) و ایشان دفاع جانانه و مصفا رزمندگان ما از اسلام را می بینند، دفاع ما توامان با اخلاص و معرفت دینی است، زمانی که این چنین شد، نتیجه آن تقدیم شهید حججی ها و امثال این شهید می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اهمیت دشمن شناسی و دشمن ستیزی گفت: مجلس شهدا باید تبدیل به مجلس دشمن شناسی شود.

You May Also Like