پیام مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری بمناسبت روز مهندس

اقتدارپرس/پیام مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری بمناسبت روز مهندس

پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی و مهندس برجسته تاریخ علم این سرزمین، خواجه نصیرالدین طوسی، روز ملی مهندس نامگذاری شده است،‌‌ همان شخصیتی که باید از وی به عنوان پایه گذار عصر نوین علم و تکنولوژی ایرانی نام برد.

نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی بشر همواره و در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه‌ای داشته است و در این زمینه ایرانیان در زمره پیشگامان محسوب شده و اندیشه های ناب و نگاه مدقانه دانشمندان تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، نظیر خواجه نصیرالدین طوسی، فارابی، ابوریحان بیرونی و ابن سینا موید این ادعا و در عصر حاضر نیز الهام بخش طرح‌های نو در جهان به شمار می‌رود.

مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند .

شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم در این زمان که به فرموده رهبر معظم انقلاب، در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم، مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.

روز مهندس روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است.

بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده عموم مهندسین، بویژه مهندسین پرتلاش خانواده بزرگ شهرداری ساری، فرا رسیدن پنجم اسفند ماه _ روز مهندس را به حضورتان تبریک عرض نموده و امیدوارم با یاری خداوند متعال در انجام امور محوله پیروز و سربلند باشید.
احمدگوران
مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری
#من_پارک_دوبله_نمیکنم
#روابط_عمومی_سازمان_حمل_و_نقل_و_ترافیک_شهرداری_ساری

You May Also Like