حضور آیت الله صدوقی مازندرانی وجمعی از روحانیون در بیت شهید والامقام سیدعلی اصغر علوی پهنه کلایی

اقتدارپرس /دیدار حضرت آیت الله صدوقی وجمعی از روحانیون با خانواده شهید والامقام سیدعلی اصغر علوی بمناسبت درگذشت والده شهید معظم
آیت الله صدوقی در این دیدار فرمودند ؛شهید رفت وبمقام والای شهادت نائل شد .

خانواده شهدا در برابر شهادت فرزندشان سالها صبر کردند واین صبر برایشان هرروز وهرشب برایشان شهادت است ،

داغ فرزند دیدن آن هم فرزندی که در میدان نبرد وجهاد در راه خدا بشهادتربرسد بسیار سخت است ،هر پدر ومادر شهید هرروز اولین چیزی که بیادشان می اید شهادت فرزند شهیدشان است. هروز برای والدین شهدا شهادت است گفتن بسیار راحت است . انسان درمقابل بیماری وفقر صبر میکند اما مقام این صبر خیلی پایین است اما صبر بر شهادت فرزند بسیار سخت است ، ان هم شهادت عزیزان ،باید خود را در مقابل انها قرار داد ،خانواده شهدا در برابر شهادت فرزندشان سالها صبر کردند .

این مادر بزرگوار بالغ بر سی وچند سال صبر در مقابل شهادت فرزند جوانش کرده.صبر شان بالای دارد اما بمراتب شان پدران ومادران صبر کرده ی در مصیبت شهادت فرزند ازمقام خود شهدا بالاتر وبرتر است ،خداوند این شهید بزرگوار شهید سیدعلی اصغر علوی را رحمت کند ومادرمرحومه اش را که بعداز سالها صبر کردن اجر سالها صبر کردن را در شب اول قبر مشاهده کرده است ودیده انشاالله وبرای پدر بزرگوار شهیدسیدعلی اصغرعلوی پهنه کلایی، حاج سیدرضا علوی صبر وعمر باعزت وآبرو مسئلت کردند.

این دیدار که در بیت شهید والامقام سید علی اصغر علوی بود جمعی از روحانیون بنام شهرستان ساری آیت الله صدوقی را همراهی کردند وبه خانواده داغدار وحجت الاسلام سیدمجتبی علوی تسلیت عرض نمودند.

You May Also Like