دنیا طلبی وشهیدان غریب ،این کجا وآن کجا؟!

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ* فَرِحِینَ بِما آتاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ یسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَ لا هُمْ یحْزَنُونَ* یسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَهٍ مِنَ اللَّهِ وَ فَضْلٍ وَ أَنَّ اللَّهَ لا یضِیعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِین

اقتدارپرس- هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شده اند، مرده مپندار، بلکه زنده اند که نزد پروردگارشان روزی داده می شوند. به آن چه خدا از فضل خود به آنان داده است شادمانند، و برای کسانی که از پی ایشانند و هنوز به آنان نپیوسته اند شادی می کنند که نه بیمی بر ایشان است و نه اندوهگین می شوند. بر نعمت و فضل خدا و این که خداوند پاداش مؤمنان را تباه نمی گرداند، شادی می کنند.

مدیران و مسئولان اجرایی باید خود را مدیون خون شهدا بدانند و با خدمت صادقانه و بی منت به مردم و تحقق آرمان‌های والای نظام همواره ادامه دهنده و وفاداران واقعی راه پرافتخار شهدا باشند.

صدای ناقوس شهادت مردان رزم را به خویش خواند و جان برکفان روزهای آتش و خون رفتند تا میهن از خشم دشمنان در امان بماند. حالا تنها نامی از آنها به یادگار مانده و بر ماست که ایثارگری آنها را به رشته تحریر درآوریم تا شرمنده آنها نباشیم.

همه مسئولان از بالاترین تا پایین ترین وهر آنکس که دستی در مسند دارد باید مواظب باشد چنانچه حرمت وجایگاهی که بر آن تکیه زده را نداشته باشد باید در قیامت پاسخگوی خون شهدا باشد.

در جامعه اسلامی که رهبریش جانم بفدای اوست در تکریم خانواده های شهدا وایثارگران می فرماید” مسئولین وهمه ملت باید در برابر خانواده های شهدا وایثارگران احساس بدهکاری کنند ومن بعنوان یک مسئول خود را مرهون خانواده های شهدا وایثارگران میدانم ” چطور برخی خود را از این غائله مثتثنی میدانند .جناب آقای معاون وبرادر صاحب نامی که بر مسندی تکیه زدی وخود را مردمی می دانی وخود را امروز جزء مدعیان سیاسی این شهر میدانید دریغ از شرکت در مجلس والدین شهدای روستای خود ،شما که گذشته تان مشخص است این پست ومقام را اگر نبودند شهدا ((مقام والدین شهدا از مقام خود شهید والاتر وبرتر است)) چگونه بدست می آوردید.امیدوارم فردای قیامت شرمنده روی شهدا نباشید چرا که برای والدین شهدا احترام قائل نبودید.

خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است. نظام مقدس جمهوری امروز امانت شهیدان است و همه باید بدانند که ما مدیون خون شهدا و خانواده های این عزیزان هستیم.

چند چیز مدتیست ذهنم را مشغول کرده

۱_چرا نام برخی از شهدا غریب ومظلوم مانده!؟

۲_آیا برای نصب تمثال شهدا هم باید پارتی داشت!؟بیاد دارم عضو شورایی در دوره قبل مدعی بود هرکسی می خواهد عکس شهیدی را در شهر نصب کند من باید اجازه بدهم !!!!

۳_چرا در مجالس والدین شهدایی که یک فرزندشان شهید شده مسئولین شرکت نمیکنند!آیا کسانی که یک فرزندشان شهید شده خانواده شهید بحساب نمی آیند!؟ چطور جناب مدیرکل محترم ومعاونین در تمامی مراسمات برخی تمام وکمال شرکت میکنند وحتی سایه آنان از مجلس پدر یا مادر یک شهید هم گذر نمیکند !!!
شهید ….شرمنده ایم

مارا ببخش وحلال کن ما تمام توان خود را گذاشتیم اما بعقل نیامدند مدعیان عقلانیت.

قدری بخود بیاییم

قدری شرمنده شهدا وخانواده شهدا باشیم وببینیم خانواده های شهدایی که در محرومیت ومظلومیت وگم نامی بسر میبرند، ومن مطمعئنم اگر بود فرزند شهیدش این گم نامی برایشان کم رنگ تر می بود ، ایکاش هیچگاه متوجه این تبعیض نشود شهید هرچند حَی وحاضر است ونظارگر مظلومیت والدینش.

گزارش رسیده از جمعی از نیروهای ارزشی و انقلابی در مازندران

You May Also Like