پیام دکتر گوران بمناسبت ولادت حضرت عباس وروز جانباز

متن پیام مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری بمناسبت روز جانباز و ولادت علمدار کربلا

بسم الله الرحمن الرحیم
روز جانباز مصادف هست با ولادت حضرت ابوالفضل(ع)،این روز فرصت مناسبی است که نسل امروز ما علاوه بر الگوپذیری از رشادت ها و جانبازی های حضرت عباس(ع) در وقایع دفاع مقدّس و دلاوری ها و شجاعت های جانبازان عزیز و غیرتمند ایران اسلامی به مطالعه بپردازند و درسها و پیامهای زندگی ساز را از متن این تاریخ ماندگار استخراج نمایند

جانبازان ، سالکانی هستند که در طی طریق ، از کاروان شهادت جا مانده اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند . وجود این سفیران نور و روشنایی در میان ما ، که وجودشان بوی بهشت ، رحمت و رنگ عشق و شهادت دارد ، غنیمتی بزرگ و از رحمت های الهی است. هر شهید جانبازی است که تمام وجود خویش و تمامت هستی اش را تقدیم داشته است و از سوی دیگر، هر جانباز شهید زنده ای است که در میان ماست و در حسرت وصال بسر می برد و در اشتیاق پرواز به ملکوت و اتصال به حق می سوزد.

اینجانب ضمن عرض تبریک بمناسبت فرخنده زاد روز پرچمداردلاور کربلا حضرت عباس (ع) فرارسیدن روز جانباز را به تمامی جانبازان گرانقدر تبریک وتهنیت عرض می نمایم وتندرستی وطول عمر وتوفیقات روزافزون برایشان از درگاه حضرت احدیت آرزومندم.
احمدگوران

مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری

You May Also Like