پشت پرده تجلیل از قهرمان جهان “ایمان آقاپور

‍ ‍اقتدارپرس/ پشت پرده تجلیل از قهرمان جهان #ایمان_آقاپور

✅ در کشورهای دیگر رسم بر این است قهرمانانی که برای کشور خود مدال می آورند و پرچم کشور خود را بالا میبرند پاداش و هدایای نفیسی میدهند تا با انگیزه بیشتر و با خیال آسوده به مدال آوری خود ادامه دهند.
❌ قابل توجه مسئولین شهر جویبار

🔷قهرمان مردمی شهرمان #ایمان_آقاپور در سال ۹۶ بعد از افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و کسب مدال خوش رنگ طلا جهت تجلیل از سوی شهردار سابق شهر جویبار #دکتر_بخشی برای کار به آتشنشانی جویبار معرفی شد.

🔸ایمان با تهیه لباس فرم با هزینه شخصی و گرفتن لباس آتشنشانی از آتشنشانی جویبار به مدت ۷ روز مشغول به فعالیت شد.
اما بعد از یک هفته شهردار جویبار #دکتر_بخشی شهردار فریدون کنار شد.

🔸بعد از رفتن شهردار جویبار طی تماسی از سوی کارگزینی با ایمان آقاپور در کمال ناباوری گفتند ما نیروی جدید نمیخواهیم و بودن شما در این مدت بیهوده بوده
♦️ در حالی که طبق نامه نگاری و امضا و حکمی که مستندات آن موجود میباشد. این کار نهایت بی احترامی به قهرمان شهرمان بود
🔸مسئول کارگزینی در کمال نامهربانی به قهرمانی که ۱۰ سال با تلاش و پشتکار جنگید تا برای شهر و کشور خود افتخار آفرینی کند در تماسی تلفنی گفتند: برو بیرون تا شهردار جدید بیاد و در مورد شما تصمیم بگیرد.

🔶 حال سوال اینجاست که شهردار محترم شهر جویبار #علی_یاری و شورای شهر جویبار که بیشترشان در دوره قبل هم حضور فعال داشتند و در جریان کل ماجرا بودند چرا اینگونه برخورد کردند⁉️
♦️کافیست کمی راجب چگونگی وضعیت امرار معاش ورزشکار شهرمان تحقیق کنید تا متوجه شوید با همین وعده ناچیز میتوانستید دل این قهرمان را شاد کنید که نکردید.

⁉️آیا درست است که قهرمان شهر و کشورمان را با پاس کاری بین خودتان و گرفتن امضا از تک تک شوراها برای رضایت گرفتن و فرستادن به کارگزینی و شنیدن جواب سربالا و نا امید کننده اینگونه نا امید کنید.

✅قهرمانی که امید را در دل تک تک مردم شهر و کشورش زنده میکند حقش اینگونه رفتار و نا امیدی نبود

شهردار محترم شهر جویبار

#من_برای_یاری_آمدم

شعار زیبایست

#عمل_کنید زیباتر میشود

♦️قابل توجه تمام مسئولینی که در این حرکت ناپسند دخیل بودند
شما با اعتبار و ارزش و مقام یک قهرمان جهان بازی کردید و باید پاسخگو باشد⁉️

You May Also Like