گوران مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری:اگر مسائل فرهنگی  مورد توجه مردم قرار نگیرد اتوبان‌های چندبانده هم نمی‌تواند در کاهش ترافیک به ما کمک کند.

به گزارش اقتدارپرس، رئیس پلیس راهور استان به همراه مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک مرکز مازندران در نشست خبری مشترک که در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرداری ساری برگزار شد، ضمن بزرگداشت روز خبرنگار و تجلیل از این قشر فرهنگی به تاثیرگذاری رسانه‌ها برای رسیدن به نقطه مطلوب در فرهنگ ترافیکی تاکید کردند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری در این نشست اظهار کرد: اگر مسائل فرهنگی مورد توجه مردم قرار نگیرد اتوبان‌های چندبانده هم نمی‌تواند در کاهش ترافیک به ما کمک کند.

احمد گوران مشکلات ترافیکی را آزاردهنده دانست و گفت: افزایش ایمنی رانندگان و عابران، ایجاد نظم در عبور و مرور و تغییر در چهره شهر، کاهش اثرات روحی و روانی، افزایش آگاهی از رفتارهای خطرزا و پای‌بندی به قوانین و مقررات ازجمله مواردی است که در صورت توجه به مسائل ترافیکی شاهد آن خواهیم بود.

مهندس گوران مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت هر شهر و هر استانی خبرنگار زیادی داشته باشد آن شهر در حال توسعه می باشد.
سپس بیان نمود آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک که زیر نظر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری است، تمام ساخت و ساز هایی که در منطقه شهری انجام می شود باید نمونه برداری صورت گیرد که در این آزمایشگاه میتوان انجام داد و شهروندان از صحت نمونه با خبر شوند باید رسانه ای و در بین مردم فرهنگ سازی انجام گیرد که بتوان هم درآمد پایداری داشته باشیم و هم نتیجه خوبی بگیریم و آسیب ها در شهر به وجود نیاید.

و در انتها از شهردار وقت جناب دکتر عبوری جهت انجام کارهای ترافیکی زیادی که در شهر انجام شده و همچنین از جناب سرهنگ باقری و سرهنگ امیری جهت حضور در نشست فوق تشکر نمودند.

به گفته مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری سال گذشته ساری یک روز آلودگی زیست‌محیطی جدا از آلودگی صوتی داشت که این نگرانی مسئولان را بیشتر کرد.

این مسئول از فعال شدن پنج دستگاه ثبت تخلف سیار در ۱۰ روز آینده خبرداد و گفت: پلیس باید بتواند با آرامش بیشتر با تخلفات برخورد کند.

به گفته گوران در حال حاضر ۲۲ دوربین در سطح شهر نصب شده است که تاپایان سال به ۵۰ دوربین می‌رسد.

You May Also Like