مهندس باقری مدیرعامل سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری ؛برای کنترل و بهبود ترافیک و ارتقاء انضباط، باید رویکرد آموزشی و فرهنگی، ترویج و نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری، مدیرعامل این سازمان گفت: برای کنترل و بهبود ترافیک و ارتقاء انضباط، باید رویکرد آموزشی و فرهنگی، ترویج و نهادینه شود.

مهندس حبیب باقری افزود: در کنار مسائل فنی، ایجاد دوربرگردان ها، اصلاح هندسی در نقاط پرتردد و پرحادثه وبروز رسانی مرکز کنترل ترافیک، مسئله فرهنگی را باید جدی گرفت تا بتوان معظلات ترافیکی را در شهر ساری مدیریت کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه تشویق وترغیب شهروندان به استفاده از حمل ونقل عمومی جهت سفرهای درون شهری یکی از برنامه های سازمان متبوعش است، تصریح کرد: افزایش تعامل با شرکت های مسافربری مستقر در پایانه دولت از برنامه های جدی ما برای تحقّق این مهم است.

باقری بر تعامل هرچه بیشتر سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری مرکز استان با پلیس راهور مرکز استان تأکید و خاطر نشان کرد: این سازمان و پلیس راهور دو بازوی اجرایی برای کاهش ترافیک هستند که این همکاری متقابل در راستای یک هدف واحد دنبال می شود.

گفتنی است مهندس باقری با قدردانی از حُسن اعتماد دکترعبوری شهردار ساری یادآور شد: ایجاد فضاهایی در فرهنگ سازی برای نهادینه کردن رعایت قوانین به خصوص قوانین راهنمایی و رانندگی ضروری که این مسئله از سوی این سازمان با تدوین برنامه هایی جامع عملیاتی خواهد شد.

You May Also Like