پیام مهندس باقری بمناسبت هفته پدافندغیرعامل

اقتدارپرس/به گزارش از روابط عمومی سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری مهندس باقری درپیامی هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت . متن پیام بشرح زیر …

بسم الله الرحمن الرحیم

پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ساده‌ترین،کم هزینه‌ترین وصلح‌آمیزترین روش‌های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان و همچنین عامل دستیابی به رفاه و توسعه همه‌جانبه است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری،ارتقاء پایداری ملی و همچنین کنترل ومدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی و غیرنظامی دشمن می‌گردد.

تأکید رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرمایشات معظم‌له مبنی بر اینکه ” پدافند غیرعامل یک اصل مهم در راستای مصون سازی خواهد بود، برای همیشه نه برای یک مقطع خاص”؛ حاکی از اهمیت ویژه این مقوله در راستای مصون‌سازی وفراهم آوردن بسترهای توسعه پایداراست.

بدون شک هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا کلیه مسئولین و مدیران عزیز با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام این هفته ، توفیقات روز افزون همه کسانی که در این مسیر جهت انجام وظایف و رسالت های محوله تلاش می کنند را از ایزد منان مسئلت دارم.

حبیب باقری

مدیرعامل سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری

You May Also Like