پیام تبریک مدیرعامل شرکت‌‌پیشروان کوثر خزر امل به مجید حسین زادگان استاندارمازندران

اقتدارپرس / بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب مهندس احمد حسین زادکان
استاندارمحترم ومعزز مازندران
با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت استاندار مازندران که حاکی از تعهد، توانمندی و حسن سوابق خدمتی است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم و یقیناً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی های فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.

استان مازندران از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است و دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است.
لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان مازندران است و ان شاءا… تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف استان مازندران را به افق های وسیع تری به نظاره و با تکیه بر سوابق و تجارب حضرتعالی که کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.
اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف استان مازندران همان طور که تاکنون در تمامی مسئولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم

شرکت‌‌پیشروان کوثر خزر امل
مدیرعامل کرمعلی یدالهی

You May Also Like