طی حکمی از سوی رئیس این سازمان علی خراط بعنوان مسئول تیم واکنش سریع آتش نشانی ساری منصوب شد.

اقتدارپرس /به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ، احمد رضا علیزاده رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری در گفتگو با روابط عمومی از انتصاب های جدید در اداره عملیات آتش نشانی مرکز استان خبر داد.

وی افزود:نظر به تجارب ارزنده ، سابقه درخشان و فعالیت چندین ساله آقای علی خراط در سمت رئیس ایستگاه ۳ ، طی حکمی از سوی رئیس این سازمان وی بعنوان مسئول تیم واکنش سریع آتش نشانی ساری منصوب شد.

علیزاده تصریح کرد: با توجه به وقوع حوادث بزرگی نظیر سیل ، زلزله و آتش سوزی های گسترده و همچنین معین بودن سازمان آتش نشانی ساری برای شهر ها و استان های همجوار تشکیل تیم واکنش سریع یک امر ضروری به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار در آتش نشانی های شمال کشور تیم واکنش سریع در این سطح ایجاد شده است، گفت: این تیم در لحظات اولیه حوادث بزرگ در محل حاضر شده و اقدامات مربوط به ارزیابی و مهار حوادث شهری و پشتیبانی عملیات در شهر ها و استان های معین را برعهده خواهد داشت.

علیزاده در ادامه بیان داشت: طی حکمی از سوی رئیس این سازمان آقای مجتبی نادربیگی از فرماندهان شیفت ایستگاه ۲ آتش نشانی به سمت رئیس ایستگاه ۳ منصوب شد.

ضمن آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان، امید است تغییرات بوجود آمده، موجب ارتقا کیفیت خدمات و بهره مندی بیشتر شهروندان و هموطنان از فعالیت و عملکرد این سازمان گردد.

You May Also Like