درباره ما

وب سایت خبری تحلیلی اقتدار پرس یک پایگاه خبری می باشد که در بخش های مختلفی همچون اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و… به فعالیت های خبری و اطلاع رسانی در منطقه ی شمال کشور با محوریت استان های مازندران، گیلان و گلستان می پردازد. این وب سایت خبری بدون هیچ گونه جهت گیری و یا گرایش سیاسی-اجتماعی خاصی، تنها برای انعکاس اخبار مفید و مهم منطقه شمال کشور با ایجاد فضای همدلی و نوع دوستی در بین هموطنان به مهمترین رسالت خود، یعنی آگاهی بخشی مردم ایران اسلامی می پردازد.

اقتدار پرس کار خود را از ۱۳۹۵/۲/۲۷ که مصادف با روز روابط عمومی و ارتباطات بود آغاز کرده است و با استعانت از خدای متعال قصد دارد تا در حوزه خبر فعالیتی صادقانه انجام دهد.

امیدواریم در راهی که قدم گذاشته ایم با حمایت شهروندان شمالی بتوانیم آن طور که در شان مردم فهیم و مظلوم شمال ایران اسلامی است به ایران بشناسانیمشان و تلاش میکنیم تا ظرفیت های عظیم “بهشت ایران” را بیشتر نمایان کنیم.

همچنین متعهد هستیم تا با رعایت اخلاق و احترام به جریانها و تفکرات رسانه ای باشیم برای رساندن صدای مردم این خطه به مسئولین محترم تا هر روز شاهد ارتقای این مناطق باشیم.

شما می توانید نظرات، اخبار، تصاویر و دغدغه های خود را از طریق فرم ارتباط با ما برای ما ارسال کنید.

بی صبرانه منتظرتان هستیم…

من الله توفیق